هیروی مارسی

از قهرمان جدید بازی Dota 2 با انتشار تریلری رونمایی شد

بدون پاسخ/5

خصیت Marci در The International 2021 به عنوان قهرمان بعدی که به Dota 2 می‌آید، معرفی شد و حالا تریلر جدیدی از حضور او در این بازی منتشر شده است.

این که آیا شخصیت‌های اسپین‌آف انیمه‌ای بازی Dota 2 یعنی Dota Dragon blood به آن اضافه خواهند شد یا خیر، سوال بسیاری از طرفداران بود و اکنون با معرفی Marci که در این انیمه حضور داشت، علاقه‌مندان این سری به پاسخ خود رسیده‌اند.

شخصیت Marci در واقع همراه Mirana است و چیزی بین خدمتکار و دوست برای او به حساب می‌آید. Marci به ندرت چیزی می‌گوید یا حداقل هرگز چیزی را با صدای بلند نمی‌گوید و بیشتر برقراری ارتباط با علائم را به صحبت ترجیح می‌دهد. در حالی که Marci در ابتدا تنها به عنوان یک دوست بسیار مهربان به نظر می‌رسید، بعداً قدرت زیاد و پنهان خود را در نبردهای غیر مسلح نشان داد. قدرت باورنکردنی او در انیمه، هم به عنوان یک شوخی و هم به طور جدی و کشنده، به نمایش در می‌آید.

احتمالاً Marci اولین گزینه‌ای نیست که گیمرها حدس می‌زدند به بازی اضافه شود، چرا که شخصیت Fymryn هم برجسته‌تر و هم به وضوح به عنوان یک قهرمان Moba مناسب‌تر است. با این وجود، Marci نیز شخصیت محبوبیست و بعید است که حضور او کسی را ناراحت کند.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد توانایی‌های Marci وجود ندارد، اما طبق تریلر، Marci “در پاییز امسال به مبارزه می پیوندد.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

دوستان بعد از تهیه پکیج های آموزشی
درصورت پرداخت آنلاین زیر 24 ساعت پکیج به جیمیلتون ارسال میشود
و در صورت پرداخت کارت به کارتی آنی براتون ارسال میشود 

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟